İstanbul Gayrimenkul Müteahhit Kaliteli_insaat_Yapi ANASAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ PROJELERİMİZ GALERİ KARİYER İLETİŞİM

 

HİZMETLERİMİZ

Kat Karşılığı Arsa

Boş arsa yada içinde eski bina, kullanışsız ev ve apartmanlar ile müştemilat yapılar bulunan  arsalarınızı dilerseniz kat karşılığı, dilerseniz de satın almak koşulu ile değerlendirdiğimiz bir hizmettir. Arsa değerinize değer katmak, binalarınızı yenilemek, konforlu bir eve sahip olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Projelendirme

Firmamız bünyesinde çalışan mimarlar, inşaat mühendisleri ve konusunda uzman çalışanlarımız ile arsa yapı durumuna uygun, depreme dayanıklı, konfor sağlamaya yönelik projeler üretiyor, en uygun proje üzerinde defalarca kontroller yaparak hayata geçiriyoruz. Biliyoruzki planlama inşaat sektörünün aceleye gelmeyen en önemli ayağıdır.

 

 

Taahhüt Hizmetleri

Mülkiyeti başkalarına ait olacak bir yapının yapılmasını taahhüt ederek yaptığımız hizmetlere “İnşaat Taahhüt Hizmeti” denir. Tanımdan da anlaşıldığı üzere inşaat taahhüt hizmetimiz, inşaat yaptırmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler adına inşaat yapım faaliyetlerini üstlendiğimiz bir hizmet dalımızdır.

 

Yapı ve İnşaat

Yüksek teknoloji ile ürettiğimiz tüm yapılarımız standartlara uygun, kaliteli, depreme dayanıklı ve tüm yasal mevzuatların harfiyen  yerine getirildiği hizmet şeklimizdir. Şantiye oluşturulması ve yapının yükselmesi durumu  firmamızın gözle görülür, vitrin hizmetidir. Defalarca ve başarıyla tamamladığımız kaliteli yapılarda hali hazırda bir çok insan barınmaktadır. Söz konusu insan olunca yaptığımız hizmetin bizlere yüklediği tüm sorumlulukların farkındayız. Dayanım, teknoloji ve konfordan ödün vermeden yaptığımız inşaatlarla ilgili daha fazla bilgi için lütfen tamamlanmış projelerimiz sayfamızı inceleyiniz.

 

 

Biz Kimiz?

2001 yılında faaliyetlerin  başlayan Sönmezler Yapı Grubu, öncelikle İstanbul'un yükselen değeri olan Ümraniye başta olmak üzere çeşitli semtlerde kaliteli yaşam alanları inşa etmektedir

Firmamız kat karşılığı arsa, inşaat müteahhitliği sektöründe deneyimli, kalite standartları yüksek, kazanırken kazandırmayı ilke edinmiş bir mantalitede kurulmuştur. Es zamanlı birden çok inşaat çalışmalarını da yürütebilme imkan ve kabiliyetine sahip olan Sönmezler Yapı grubu, arsalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz, kat karşılığınızda hakkınızı alabileceğiniz bir firmadır.

 

Sönmezler İnşaat
SATIŞI DEVAM EDEN PROJELERİMİZ
interior designer
TAMAMLANMIŞ PROJELERİMİZ
Exterior Design
KONFOR
Video Gallery
PLANLAMA

Rakamlarla Sönmezler Yapı

İnşaa edilen toplam konut

Proje

Hizmette bulunulan süre

Yıl

İstihdama katkımız

Kişi


İLETİŞİM

Necip Fazıl Mahallesi Alemdağ Caddesi No: 908/A-1 Ümraniye - İstanbul
0532 377 67 49


SOSYAL MEDYA


BAĞLANTILAR

 sonmezleryapi.com.tr
 
 

 

 
Türk Web Ajans